Wyłącznym importerem produktów Hartz w Polsce jest firma Eskulap

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako hurtownia weterynaryjna. Od samego początku nadrzędnym celem naszego przedsiębiorstwa było i jest tworzenie jak najlepszych relacji z naszymi partnerami handlowymi i Klientami poprzez zapewnienie im serwisu na najwyższym poziomie.

Siłą motoryczną naszej firmy są dwa wzajemnie uzupełniające się działy:

  • dział weterynaryjny
  • dział diagnostyczny

Weterynaria

W ramach działu weterynaryjnego jesteśmy wieloletnim, sprawdzonym partnerem handlowym wszystkich firm farmaceutycznych obecnych na rynku polskim oraz wybranych producentów karm dla zwierząt towarzyszących.

Spełniając wysokie wymagania naszych partnerów handlowych wprowadziliśmy standardy jakościowe według wymagań normy ISO 9001-2008 w zakresie sprzedaży produktów leczniczych weterynaryjnych, wyrobów medycznych, produktów biobójczych dla zwierząt oraz sprzedaży diagnostyków do badania: zwierząt, wody i żywności.

Diagnostyka

Od 1995 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce światowego lidera w diagnostyce weterynaryjnej firmy Idexx Laboratories Inc. w zakresie wyrobów do diagnostyki in vitro bydła, trzody chlewnej i drobiu, urządzeń i testów do diagnostyki zwierząt towarzyszących przeznaczonych dla lecznic weterynaryjnych oraz testów do badań mikrobiologicznych wody.

Jesteśmy w tym zakresie sprawdzonym partnerem laboratoriów komercyjnych jak również jednostek referencyjnych i naukowo-badawczych takich jak: Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy Puławy, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – PZH Warszawa, Uniwersytety Przyrodnicze we Wrocławiu, Olsztynie i Lublinie, SGGW Warszawa, Państwowe Zakłady Higieny, Wojewódzkie i Powiatowe Stacje Sanepid, Inspektoraty Ochrony Środowiska.

W 2010 roku, w rocznicę 65-lecia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu, zostaliśmy uhonorowani Medalem Pamiątkowym za wieloletnią współpracę naukową oraz wkład w kształcenie lekarzy i studentów weterynarii.

Stawiamy na rozwój i oferowanie najwyższej jakości

W 2013 roku, chcąc zwiększyć kompleksowość oferowanych przez nas usług, postanowiliśmy rozszerzyć działalność naszej firmy o dział zoologiczny.

Rozpoczęliśmy więc poszukiwania producenta, który nie był jeszcze obecny na naszym rynku a którego produkty zostały sprawdzone przez użytkowników w innych częściach świata, oraz oferują użytkownikowi najwyższą jakość w przystępnej i konkurencyjnej cenie. Amerykańska firma Hartz Mountain Corporation, której tradycja w wytwarzaniu produktów dla zwierząt sięga 1932 roku okazała się spełniać wszystkie nasze założenia.

Hartz jest dziś jednym z czołowych producentów branży zoologicznej na rynku Amerykańskim i nie tylko, a ich produkty można znaleźć na pułkach między innymi Sears czy Wall Mart. Od czerwca 2013 roku jako firma PPH ESKULAP S.J. zostaliśmy wyłącznym importerem produktów Hartz w Polsce.

Eskulap to stabilny partner z bogatą historią

Nasza stabilność finansowa potwierdzona jest Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej: www.eskulap.gliwice.pl

Nasze osiągnięcia

certyfikatwb
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Certyfikat ISO 9001

 

 

 

Nasz strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
Dowiedz się wiecej