Gryzaki smakowe Chew’n Clean

Zabawki dla psa to nie tylko zabawa, linia produktów Hartz Chew ‘n Clean® zapewnia pyszny smak wraz z korzyścią dla zębów.

W Hartz wierzymy że dobra zabawka dla psa powinna spełniać kilka funkcji. Z każdą zabawką którą tworzymy wychodzimy ponad standardowe rozwiązania, aby zapewnić zwierzętom wyjątkową opiekę. Zabawki takie jak Chew ‘n Clean® są specjalnie zaprojektowane by zaspokoić naturalną potrzebę żucia u twojego psa jednocześnie zapewniając ochronę zębów.

Choroby stomatologiczne dotykają około 80% psów po trzecim roku życia. Objawy problemów stomatologicznych można bardzo łatwo zaobserwować jeśli wie się czego szukać. Nadmierne ślinienie, nieświeży oddech, ból i / lub stan zapalny dziąsła to objawy wskazujące że z zębami twojego psa dzieje się coś złego i powinien odwiedzić lekarza. Możesz pomóc w utrzymaniu jamy ustnej twojego psa w dobrej kondycji poprzez uważne dobieranie jedzenia oraz zabawek które mu dajesz. Linia zabawek dla psów Hartz Chew ‘n Clean® oferuje gamę zabawek które są właściwe do zaspokojenia naturalnych potrzeb żucia u większości psów.

Linia Dental Duo® łączy twardą skorupę z nylonu ze smacznym jadalnym nadzieniem w środku. Nadzienie o smaku bekonu w środku zawiera opatentowany składnik DentaShield® który zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego.

Linia kości Chew ‘n Clean® opiera się na prostszym podejściu do higieny jamy ustnej opartym na połączeniu odpowiednich kształtów i faktur. Dodanie smaku bekonu pomaga przyciągnąć uwagę psa do kości, natomiast wytrzymała rama z nylonu, oraz grudki i grzbiety w centrum mają na celu masować i stymulować dziąsła oraz usuwać kamień nazębny w czasie żucia.

Produkty Bounce & Bite® z lini Chew ‘n Clean® przenoszą połączenie żucia I zabawy na zupełnie nowy poziom. Wytrzymałe gumowe kulki na końcu zabawki pozwalają na interaktywną zabawę a mieszanka tekstur oraz dodatek jadalnego nadzienia z formuła DentaShield® sprawia że zabawka jest długotrwałą atrakcją dla psa.


Nasz strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
Dowiedz się wiecej