Maty chłonące

Hartz nieustannie rozwija technologie mat chłonących które są całkowicie szczelne i chronią przed pozostawianiem przez psy śladów odchodów w całym domu.

hartz-maty-chlonaceKażdy kto nauczył swojego szczeniaka załatwiana się na dworze, wie jak brudny i długotrwały może być to proces. Niestety większość z nas nie może sobie pozwolić na to by spędzić cały dzień ze szczeniakiem i kilka razy dziennie wyprowadzać go na spacer. Hartz może! Dzięki technologii Flash-Dry® dla kompletnej ochrony domu.

Wiele mat chłonących absorbuje szybko ale płyn nie zawsze pozostaje wewnątrz maty, prowadzi to do tego że kiedy szczeniak przejdzie koło maty pozostawia mokre ślady łap w całym domu. Inne maty z kolei absorbują wolno co prowadzi do podobnego efektu.

W firmie Hartz wiemy jak trudne może być nauczenie szczeniaka porządku oraz, że nikt z nas nie lubi wracać do domu w którym panuje bałagan, dlatego postanowiliśmy zaprojektować unikalne maty chroniące twój dom. Hartz pracował z ekspertami w dziedzinie absorpcji płynów i zaprojektował maty tak by płyn zawsze pozostawał wewnątrz maty i równomiernie się rozchodził, szybko schnął oraz tak by maty nie przepuszczały wilgoci.

Maty chłonące Hartz® Home Protection Training Pads wyposażone w technologie Flash Dry® bardzo szybko absorbują płyny zapobiegając tym samym zostawianiu mokrych śladów łap, przeciekaniu oraz rozlewaniu się płynów poza mate. Nasza unikalna 6 warstwowa konstrukcja zapewnia optymalna ochronę czyniąc ją niezawodną.

Konsumenci Oczekują mat które przede wszystkim nie przeciekają i szybko absorbują płyny. Nowe maty chłonące Hartz Home Protection Pads dostarczają idealnego rozwiązania.

Nasz strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
Dowiedz się wiecej