Technologia Nodor

Hartz wysłuchał właścicieli kotów I dowiedział się że, brzydki zapach kociego moczu jest jednym z ich największych problemów.

spraynodorNastępnie dostrzegliśmy że większość dostępnych na rynku produktów zostało stworzonych tylko do zatuszowania brzydkiego zapachu a nie jego usunięcia. Dlatego naukowcy z Hartz postanowili opracować produkt którego zadaniem będzie wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu a nie jedynie jego maskowanie. Po prawie dwóch latach testów i badań, Hartz w końcu miał produkt który pozwalał właścicielom kotów pożegnać się z nieprzyjemnym zapachem kociego moczu.

Jak to działa

Hartz® Nodor™ opiera się na unikatowej technologii eliminowania nieprzyjemnego zapachu. Zawarta w nim substancja działa poprzez bezpośredni kontakt z cząsteczkami związków powodujących nieprzyjemny zapach. Po zastosowaniu produktu substancja czynna „otacza” związki odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, takie jak merkaptany, siarczki, aminy i niektóre aldehydy i całkowicie go eliminuje.

Dzięki tej technologii, proces usuwania zapachu następuje natychmiast po zetknięciu się z cząsteczkami brzydkiego zapachu. Testy bezpieczeństwa wykazały że środek jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt.

Potwierdzona skuteczność

Hartz ® sfinansował niezależne badania w celu określenia różnic w eliminowaniu przykrych zapachów pomiędzy produktami linii Nodor ™ a wiodącymi preparatami dostępnymi na rynku. Taką samą ilość produktu jak i nieprzyjemnego zapachu połączono ze sobą i zamknięto w wyizolowanej przestrzeni. Spektroskopia UV została użyta do pomiaru stężenia(części na milion) nieprzyjemnego zapachu który został uwolniony w przestrzeni mimo obecności dezodorantu.

Wynik

Hartz® Nodor™ eliminuje ponad 8 razy więcej przykrych zapachów niż wiodące preparaty dostępne na rynku.

Nasz strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
Dowiedz się wiecej